„Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” – recenzja

Czujesz czasem, że jesteś cały czas zmęczony, nawet jeśli poświęcasz odpowiednią ilość godzin na relaks i odpoczynek? Zauważasz, że rzeczy, które do tej pory uwielbiałeś robić, przestają Cię cieszyć? A może podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje złe samopoczucie i brak mocy wynika z obecności negatywnych energii, które zebrały się wokół Ciebie? W poradniku Arin Murphy-Hiscock pod tytułem „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące tego, jak ustrzec się przed zakłóceniami na pasmach energetycznych. Poradnik dzieli się na trzy części: pierwsza z nich wprowadza czytelnika w świat magii i czarów, druga skupia się na zaklęciach, które chronią nas, nasze rodziny i gospodarstwa domowe oraz trzecia, stanowiąca ostatnią część poradnika, która jest zestawieniem magicznych rytuałów i przedmiotów symbolicznych.

Część pierwsza – wprowadzenie do świata magii i czarów

Pierwsza część poradnika Arin Murphy-Hiscock o zaklęciach ochronnych, wprowadza czytelnika w świat magii i czarów. Nie będzie to jednak świat z powieści o młodym czarodzieju i mugolach, a zbiór informacji o tym, w jaki sposób intencje, wizualizacja, zaklęcia i rytuały wpływają na rzeczywistość każdego z nas. Autorka w niezwykle mądry sposób zwraca się do czytelnika z radą, aby pamiętał on o konsekwencjach stałego przebywania w negatywnych pływach energetycznych. Zwraca uwagę na to, jak ważne jest otaczanie się pięknymi rzeczami i dobrymi ludźmi. Oprócz tego informuje, że za sprawą uprawiania magii ochronnej nie tylko zbudujemy tarczę przeciwko złym mocom, ale także dotrzemy do swojego wewnętrznego piękna i wrażliwości, która wbrew pozorom, ma ogromną moc.

Część druga – zaklęcia ochronne

Po zapoznaniu czytelnika z podstawowymi prawami i zasadami, na których opiera się magia ochronna, autorka przechodzi do udzielania praktycznych wskazówek. Murphy-Hiscock uważa, że każda, nawet najbardziej prozaiczna czynność może mieć charakter magicznego zaklęcia czy rytuału. Autorka uczy czytelnika, jak za pomocą prostych zaklęć ochronnych ustrzec siebie i swoich najbliższych przed wpływem negatywnych energii. Jeśli ochroni nas magiczna moc czarów, łatwiej nam będzie odzyskać zdrowie i wewnętrzną moc, co z kolei skutkować będzie ustabilizowaniem życia, zwiększeniem poczucia bezpieczeństwa i mocy sprawczej, która pozwoli nam czynić piękne rzeczy.

Część trzecia – rytuały i przedmioty o wielkiej, magicznej mocy

Święte relikwia i artefakty stanowiły niezwykle ważny element niemalże każdego nurtu religijnego czy magicznego. W magii ochronnej przedmioty symboliczne także uznaje się, że niezwykle ważne komponenty magicznych rytuałów. Chciałbyś za ich pomocą ochronić siebie, swoich najbliższych oraz wasz wspólny dom? W podręczniku Murphy-Hiscook znajdziesz praktyczne wskazówki, dzięki którym przygotujesz rytuały, których moc powstrzyma negatywne pływy energetyczne. Dzięki takim działaniom magicznym odzyskasz energię i swoją wewnętrzną moc.

Podręcznik „Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc” Arin Murphy-Hiscock jest idealną pozycją dla każdego, kto chciałby używać magii, aby chronić siebie i swoich najbliższych. Jasno i przejrzyście wyjaśnione praktyki pozwolą Ci odzyskać pełnię swojej wewnętrznej mocy.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *